Про компанію

«КИЙ АВІА» — гарантія вашої незабутньої подорожі та яскравих вражень!

«КИЙ АВІА» — лідируюча компанія України на ринку продажів транспортних і туристичних послуг.

Агентство "КИЙ АВІА" одним з перших в Україні у 1996 році пройшло акредитацію в IATA (Міжнародна асоціація повітряного транспорту), у 2001 року — сертифіковано Державним департаментом авіаційного транспорту України, має ліцензію Державного агентства України з туризму та курортів на право здійснення туроператорської діяльності.

Ціль «КИЙ АВІА» — якісне обслуговування клієнтів, продаж широкого спектру послуг транспортно-туристичної індустрії. Пріоритетні цінності, на яких ґрунтується діяльність компанії — увага до клієнтів, якість, надійність та відповідальність. Для реалізації поставлених цілей, створена розгалужена мережа офісів з єдиними стандартами обслуговування.

  • Повний спектр транспортних та туристичних послуг

       Універсальний пакет послуг «КИЙ АВІА» включає: бронювання авіаквитків, автобусних та залізничних квитків, готелів, трансферів, оренди авто а також надання візової підтримки, послуг страхування та бронювання інших супутніх послуг, пов'язаних з діловими та приватними подорожами.

  • Найбільша мережа власних офісів в Україні

         Для зручності клієнтів «КИЙ АВІА» створила розгалужену мережу офісів з єдиними стандартами обслуговування — 68 відділень у 23 містах України. Наші послуги доступні клієнтам в усіх обласних центрах і містах з населенням більше 100 тис. осіб, зокрема і в офісах агентства «КИЙ АВІА» в  місті Тернополі, а також у Львові, Рівному, Хмельницькому, Івано-Франківську, Луцьку, Чернівцях, Ужгороді та інших містах України.

  • Досвід та надійність

        Більше 20 років компанія «КИЙ АВІА» забезпечує найбільш повне та якісне обслуговування клієнтів у сфері "travel-індустрії", співпрацюючи з ліцензованими, сертифікованими провайдерами транспортно-туристичної галузі. КИЙ АВІА постійно вдосконалює  та впроваджує сучасні технології, забезпечуючи комфорт клієнта.