«КИЙ АВІА» тепер в Європейській Бізнес Асоціації

Всі новини

«КИЙ АВІА» тепер в Європейській Бізнес Асоціації

30.05.2018

На початку травня 2018 року компанія «КИЙ АВІА» стала членом Європейської Бізнес Асоціації (EuropeanBusinessAssociation - EBA).

Асоціація була заснована в 1999 році за підтримки Європейської Комісії в Україні. З того часу вона стала найбільш впливовим та найчисельнішим об’єднанням бізнесу в Україні. Асоціація надає компаніям можливість спільними зусиллями вирішити важливі для бізнесу питання та покращити його на користь галузі, соціуму, економіки та держави в цілому.

Європейська Бізнес Асоціація допомагає бізнесу взаємодіяти в межах всієї України завдяки офісам, що розташовані в Дніпрі, Києві, Львові, Одесі та Харкові.

Членство в EBA для «КИЙ АВІА» - масштабний та прогресивний крок. Це можливість розширення клієнтської бази та популяризація компанії. Також всі співробітники «КИЙ АВІА» отримали змогу брати участь у різних заходах та подіях Асоціації, що сприятиме професійному розвитку і підвищенню кваліфікації персоналу.

 
Всі новини

Корпоративне обслуговування (B2B)

   Корпоративне обслуговування - одне з найважливіших напрямків діяльності "КИЙ АВІА". Ми пропонуємо універсальний пакет travel-послуг  корпоративним клієнтам.​
 
  Використовуючи сучасні технології бронювання travel-послуг, "КИЙ АВІА" забезпечує високий рівень сервісу, надійність і
 гарантії для клієнтів.