Stopover у Стамбулі

Всі новини

Stopover у Стамбулі

01.09.2019

Авіакомпанія Turkish Airlines повідомляє про розширення мережі маршрутів, для яких діє програма Stopover у Стамбулі.

Безкоштовним розміщенням в готелі у рамках програми Stopover у Стамбулі наразі можуть скористатись пасажири, що вилітають з міст України до Америки (Мексики, Аргентини, Бразилії, Канади, Колумбії, Куби, Панами, США, Венесуели), країн Європи, Великої Британії, Ірландії, Об’єднаних Арабських Еміратів, Ізраїля, Мальдівів, Маврикія, Сейшельських Островів, Єгипту, Марокко, Індонезії, Японії, Таїланда, В’єтнама, Малайзії, Сінгапура, Китая, Індії, Росії, Азербайджана, Грузії, Казахстана, Киргизстана, Таджикистана, Туркменістана, Узбекистану.
 
Послуга Stopover у Стамбулі доступна для пасажирів, які мають квитки у дві сторони та час очікування між рейсами яких складає 20 годин або більше. Пасажирам економ класу надається  розміщення у готелі на одну ніч, пасажирам бізнес класу – розміщення на дві ночі. Готельні ваучери на безкоштовне розміщення оформлюються заздалегідь, не пізніше ніж за 72 години до вильоту першого рейсу.

Додаткову інформацію про сервіси авіакомпанії Turkish airlines​, Ви можете отримати в офісах "КИЙ АВІА" в місті Тернополі.

Контакти

 
Всі новини