SkyUp Airlines здійснить низку спеціальних комерційних рейсів

Всі новини

SkyUp Airlines здійснить низку спеціальних комерційних рейсів

24.03.2020

SkyUp Airlines здійснить низку спеціальних комерційних рейсів, щоб українці з різних країн змогли повернутися додому.

Що це за рейси?

Протягом кількох днів, починаючи з 20 березня 2020, SkyUp Airlines виконає низку нерегулярних комерційних спеціальних рейсів. Вони нададуть можливість українцям та іноземцям, які мають посвідку на проживання в Україні, повернутися з-за кордону додому.

Як організовано розклад рейсів?

Рейси відбуватимуться за погодження із державними інституціями — Державіаслужбою України, Міністерством інфраструктури, Кабінетом Міністрів.

За якими тарифами будуть здійснюватися рейси?

На кожному з напрямків зафіксовано єдиний пільговий тариф. У вартість квитка входить перевезення одиниці зареєстрованого багажу вагою до 23 кг.

Хто може скористатися цими рейсами?

Скористатися цими рейсами можуть громадяни України та іноземці, які мають мають дозвіл на проживання в Україні, які не встигли повернутися в Україну до офіційного припинення авіасполучення. Рейси з Києва виконуватимуться без пасажирів, окрім рейсів до Праги, Тбілісі та Парижа (Бове). На ці три рейси можуть придбати квитки іноземці. До уваги іноземних громадян, які бажають скористатися рейсами виключно з вильотом із Києва. Їхній перелік розширено: Ларнака,Цюрих, Берлін, Мадрид, Неаполь

Чим зумовлені ціни на спеціальні рейси SkyUp Airlines?

Ми організовуємо рейси для вивезення українських громадян з-за кордону власними ресурсами. Вартість квитків встановлена за найнижчим тарифом, який авіакомпанія може застосувати, аби відшкодувати витрати на виконання рейсів.

Які заходи безпеки вживаються на спецрейсах з Європи: що відбувається з екіпажем, літаком та пасажирами?

  • Екіпаж. Екіпаж забезпечений захисними масками, рукавичками та дезінфікуючими засобами. Члени команди не виходять з літака в зону карантину, тому для них немає підстав здійснювати самоізоляцію.
  • Літак.  Відповідно до рекомендацій МОЗ України, після виконання всіх рейсів на бортах проводиться профілактична дезінфекція. Після такої обробки літак провітрюють та виконують його генеральне прибирання.
  • Пасажири. Під час польоту пасажири заповнюють анкети: відповідають на питання про місце перебування, залишають свої контакти - ім’я, прізвище, номер телефону та адресу проживання.

Після прибуття в Україну в аеропорту пасажирам проводять температурний скринінг  та медичний огляд. За інформацією відносно інших заходів безпеки, які вживаються щодо пасажирів після прибуття в Україну, просимо звертатися до МОЗ України.

 
Всі новини