Туристичні послуги

Туристичні послуги

Продаж туристичних послуг — один з провідних напрямків діяльності «КИЙ АВIА». У нас можна знайти цікаві туристичні пропозиції, різноманітність яких задовольнить будь-який смак та можливості. Вам залишиться лише вибрати і насолоджуватися відпочинком! 

  • Пляжний відпочинок

«КИЙ АВIА» запрошує до популярних курортів Туреччини, Єгипту, Адріатичного узбережжя, що давно вже стали звичними туристичними напрямками для українців, а також пропонує елітні тури на острови Карибського басейну та Індійського океану.

  • Екскурсійні тури

В Італії, Греції, Грузії, Ізраїлі, Хорватії та Черногорії у вас буде чудова можливість поєднати відпочинок на морському курорті з пізнавальними екскурсіями. Розкішні пляжі, природні заповідники, історичні пам’ятки, релігійні святині — все це до ваших послуг.

  • Екзотичні подорожі

Обираючи подорож до країн Азії, Африки, Південної Америки та Австралії, ви познайомитеся з їх національним колоритом та отримаєте від відпочинку по-справжньому незабутні емоції!

  • Морські круїзи

Відпочинок на круїзному лайнері сподобається тим, хто цінує першокласний сервіс, вишукану атмосферу і бажає за найкоротший відрізок часу побувати в різних містах і країнах.

  • Автобусні тури Європою

Автобусні тури  — вигідний та надзвичайно цікавий варіант відпочинку. Адже за таку поїздку ви можете охопити відразу кілька країн! Подорожуйте Чехією, Німеччиною, Австрією, Францією, Голландією, Швейцарією, Угорщиною та Італією разом з нами!

  • Відпочинок в Україні

Якщо ви любите проводити відпустку в Україні, пропонуємо пансіонати і санаторії чорноморського узбережжя, Карпат та Закарпаття.

  • Гірськолижні тури по України та Європі

Для любителів гірськолижного спорту ми організуємо тури на відомі зимові курорти України, а також до Польщі, Австрії, Словаччини, Франції та Швейцарії.

Контактна форма

 
Click to refresh image