Вантажні перевезення

Послуги карго

"Кий Авіа Карго" гарантує доставку вантажу в найкоротші терміни і за мінімальними тарифами

     "КИЙ АВІА КАРГО" – українська транспортно-експедиторська компанія, що здійснює різноманітні міжнародні перевезення з доставки вантажу (міжнародні автоперевезення, авіаперевезення та перевезення морем) по Україні під митним контролем, а також надає комплекс логістичних послуг з складського сервісу та митного оформлення. Спектр послуг, що їх пропонує наша компанія, дає змогу організувати міжнародні перевезення вантажу за схемою «аеропорт-аеропорт», «від дверей до дверей» чи будь-якою іншою системою, яка підходить для Вас.

 Компанія "КИЙ АВІА КАРГО" пропонує наступні види бронювання вантажних перевезень:

  • Перевезення вантажу повітряним транспортом

Плюси: максимально швидкий спосіб доставити вантаж.

Мінуси: висока вартість.

Пропонуємо вантажоперевезення чартерними і регулярними авіарейсами практично всіх авіакомпаній, що працюють в Україні, з завантаженням або розвантаженням в аеропортах «Бориспіль», «Львів», «Дніпропетровськ», «Одеса». Основні напрямки: Середня Азія, Закавказзя, СНД, країни Східної Азії, Індія, Китай, Тайвань, Гонконг, Японія, Сінгапур та інші.

  • Морські вантажоперевезення

Плюси: один з найдешевших варіантів транспортування.

Мінуси: терміни доставки — 1-2 місяці.

Повне завантаження (FCL) здійснюється у 40-ка або 20-тифутові контейнери, часткове (LCL)— дозволяє перевозити товар об'ємом від 1 кубометра (1 м3 = 1 т). Завантаження та розвантаження контейнерів в Україні відбувається в Одесі та Чорноморську.

  • Автомобільні вантажоперевезення

Плюси: один з найвигідніших видів перевезення на невеликі відстані до країн Європи та СНД.

Мінуси: швидкість залежить від якості доріг, обмеження в перевезенні (негабаритні вантажі).

FTL-перевезення здійснюються транспортом з вантажопідйомністю від 3-х до 20-ти тонн. Збірні вантажі (LTL) — найбільш придатний варіант для малих підприємств. Крім того, регулярні перевезення збірних вантажів «КИЙ АВІА КАРГО» в Італію, Німеччину, Голландію, Бельгію, Францію та Англію істотно скорочують час і вартість доставки.

  • Перевезення особистих речей

Ми пропонуємо:

  • митне оформлення, безкоштовні консультації щодо маршрутів та митного законодавства;
  • можливість зберігання вантажу на наших складах в Україні і за кордоном;
  • бригаду вантажників і доставку вантажу «від дверей до дверей»;
  • безкоштовний та якісний пакувальний матеріал;
  • страхування вантажу.

Окремий вид послуг «КИЙ АВІА КАРГО» — перевезення предметів мистецтва і коштовностей, з урахуванням оформлення документів, отримання дозволів, замитненням та розмитненням майна.

Страхування особистих речей — важлива та затратна складова міжнародної логістики. «КИЙ АВІА ГАРАНТ» пропонує найбільш вигідні умови на ринку — всього 0,3-0,4 % від вартості вантажу.