Авіаквитки

Бронювання та продаж авіаквитків у всі країни світу!

     Розвиток сучасних технологій надає безліч можливостей щодо придбання квитків та організації подорожі в цілому. Та чим більше пропозицій, тим складніше визначитись, як зробити найоптимальніший вибір. У цьому Вам допоможуть працівники агентства "КИЙ АВІА", які запропонують широкий вибір пропозицій авіаперевізників. У 2015 році кожен шостий квиток на регулярні рейси, який оформлювався в Україні, був придбаний в мережі «КИЙ АВІА».

   У нас на сайті Ви зможете ознайомитися з розкладом регулярних рейсів авіакомпаній, дізнатися про ціни на авіаквитки, забронювати ідеальні варіанти перельоту. Ми пропонуємо авіаквитки для подорожі з будь-якої країни світу. 

   В офісах "КИЙ АВІА" здійснюється бронювання та продаж авіаквитків на регулярні і чартерні рейси, а також на рейси бюджетних авіакомпаній (low-cost).

  • Авіаквитки на регулярні рейси

 Більшу частину регулярних міжнародних авіарейсів виконують традиційні авіакомпанії, з якими агентство "КИЙ АВІА" має прямі угоди з продажу авіаперевезень. У наших офісах Ви можете придбати авіаквитки на рейси, що виконуються з аеропортів Львова, Києва, Варшави, Кракова, Праги, Будапешта та інших аеропортів світу.

  •  Авіаквитки на чартерні рейси 

    В офісах «КИЙ АВІА» у Вас є можливість придбати авіаквитки на сезонні чартерні авіаперевезення по найбільш популярних напрямках зі Львова і Києва в Туреччину, Єгипет, Туніс, Болгарію, Чорногорію, Хорватію, Албанію та Іспанію

  • Авіаквитки на рейси бюджетних авіакомпаній (low-cost)

     В агентстві «КИЙ АВІА» Ви можете придбати квитки на рейси таких бюджетних авікомпаній: Ryanair, WizzAir, Easy Jet, Norwegian Air та інших low-cost перевізників світу. Найбільшим попитом серед населення користуються варіанти авіаподорожі з Києва, Варшави, Кракова, Жешува, Будапешта, Кошице, Праги до міст Європи. 

 

Контактна форма

 
Click to refresh image