Безкоштовний готель у Стамбулі

Всі новини

Безкоштовний готель у Стамбулі

06.07.2017

     Повідомляємо, що з 1 липня 2017 року авіакомпанія Turkish Airlines пропонує своїм пасажирам, що вилітають з міст України, нову послугу безкоштовного розміщення в готелі – Stopover у Стамбулі.​

Умови застосування:

· Безкоштовне розміщення в готелі доступне для подорожей з міст України (Запоріжжя, Києва, Львова, Одеси, Харкова, Херсона) до Австрії, Азербайджана, Аргентини, Бельгії, Бразилії, Венесуели, Греції, Грузії, Данії, Ізраїлю, Іспанії, Італії, Канади, Колумбії, Куби, Мальдівів, Нідерландів, Німеччини, Панами, Сейшельських Островів, Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, США, Таїланда, Франції, Чеської Республіки та Швейцарії.
· Безкоштовне розміщення поширюється виключно на квитки у дві сторони.
· Послугою безкоштовного розміщення можна скористатися лише одного разу: при вильоті з України або під час зворотнього вильоту. Пункт вильоту і прильоту квитка має бути Україна.
· Послуга безкоштовного розміщення доступна для квитків, оформлених з 1 липня 2017 року.
· Авіакомпанія не покриває візові витрати та витрати, пов’язані з транфером з/до аеропорту.
· Послуга безкоштовного розміщення в готелі доступна для пасажирів, час очікування між рейсами яких складає 20 годин або більше.
· Якщо стоповер складає більше, ніж 24 години, пасажир має забрати свій багаж по прибуттю до Стамбула. 
· Послуга безкоштовного розміщення в готелі може бути надана тільки для рейсів, що виконуються авіакомпанією Turkish Airlines. Для бронювання послуги пасажир має надати номер свого квитка.
· Пасажирам економ-класу надається розміщення у готелі на одну ніч, пасажирам бізнес класу – розміщення на дві ночі.

Важливо!
Правила надання готелю транзитним пасажирам міжнарожних рейсів, мінімальний час очікування між якими складає від 10 годин в економі та 7 годин в бізнес класі, залишаються незмінними. Послуга Stopover у Стамбулі є додатковою і надається тим пасажирам, які добровільно вибирають час стиковки більше 20 годин.

 
Всі новини