Бейрут разом з LOT Polish Airlines

Всі новини

Бейрут разом з LOT Polish Airlines

31.07.2019

Авіакомпанія LOT з приємністю запрошує відвідати "Париж Близького Сходу". Цього літа рейси до столиці Лівану виконуються 5 разів щотижня.

Ліван відомий своїм релігійним та культурним різноманіттям, що відрізняє його від сусідніх країн. Найвідомішою пам'яткою є Монастир Святого Марона. Це країна з безліччю розваг та місць для відпочинку, щоб провести вихідні або відпустку. Крім того, тут знайдете велику кількість готелів, які можуть запропонувати послуги на будь-який бюджет та смак.

Авіакомпанія LOT виконала перший рейс в Бейрут 14 червня 2019 року. Рейси виконуються 4 рази на тиждень, а в липні та серпні авіакомпанія пропонує 5 рейсів щотижня. Обслуговування на рейсах Варшава-Бейрут відповідає стандартній пропозиції для маршрутів на короткі відстані. Винятком є пропозиція безкоштовних страв та напоїв в Економ-Класі: LOT пропонує гарячу їжу і вибір безалкогольних (вода, соки, содові напої) та алкогольних напоїв (вино, пиво).

Пасажири LOT можуть насолодитися чудовим сервісом у всіх 3-х класах обслуговування на борту сучасних літаків:  Бізнес, Перміум Економ та Економ.

Авіаквитки на всі рейси авіакомпанії LOT Polish Airlines, Ви можете придбати в офісах "КИЙ АВІА" в місті Тернополі.

Забронювати

 
Всі новини

Корпоративне обслуговування (B2B)

   Корпоративне обслуговування - одне з найважливіших напрямків діяльності "КИЙ АВІА". Ми пропонуємо універсальний пакет travel-послуг  корпоративним клієнтам.​
 
  Використовуючи сучасні технології бронювання travel-послуг, "КИЙ АВІА" забезпечує високий рівень сервісу, надійність і
 гарантії для клієнтів.