Послуги страхування

Страхування для поїздки за кордон

Страхова компанія «КИЙ АВІА Гарант» пропонує якісне та доступне медичне страхування туристів, що виїжджають за кордон. Багаторічний досвід, своєчасні виплати та захист у будь-якому куточку світу.

   Страхова компанія «КИЙ АВІА Гарант», яка працює на страховому ринку України 16 років, дає можливість отримати комплексний страховий захист під час перебування за кордоном.

  • Договір добровільного медичного страхування подорожуючих за кордон

Укладений договір зі страховою компанією «КИЙ АВІА Гарант» забезпечить клієнту відшкодування можливих медичних витрат у країні перебування.

Пошук необхідного профільного лікаря, вибір медичного закладу, врегулювання питань з оплатою візьме на себе асистанс — компанія, яка по договору зі страховою компанією буде займатися вирішенням проблем застрахованої особи.

Свої послуги асистанс надає цілодобово і гарантує повну конфіденційність даних про звернення і здоров’я застрахованої особи.

В залежності від специфіки подорожі, клієнт страхової компанії «КИЙ АВІА Гарант» може включити до страхового полісу різні страхові ризики: можливість екстренного приїзду родичів, послуги стоматолога, переїзд дітей в разі його довготривалої госпіталізації.

Плануєте займатися активним відпочинком або екстремальними видами спорту — гірськими лижами, рафтингом, дайвінгом тощо? Рекомендуємо обов’язково оформити розширене страхове покриття на відповідні види спорту. Адже вірогідність страхового випадку збільшується!

  • Договір страхування багажу під час подорожі

У вас є можливість укласти Договір добровільного страхування свого багажу на час подорожі. Причому вартість свого багажу ви може обрати самостійно. У разі пошкодження валіз або втрати багажу страхова компанія «КИЙ АВІА Гарант» відшкодує їх вартість, і вам не потрібно буде чекати компенсації від авіакомпанії-перевізника.

  • Договір страхування від банкрутства авіакомпанії

Останнім часом актуальною є проблема банкрутства авіакомпаній. Можна заздалегідь спланувати поїздку, придбати квитки в потрібному напрямку, сподіватись на довгоочікуваний відпочинок, але залишитись у розпачі від неможливості здійснити поїздку. Щоб попередити таку ситуацію, страхова компанія «КИЙ АВІА Гарант» рекомендує застрахувати і такий ризик.

Корпоративне обслуговування (B2B)

   Корпоративне обслуговування - одне з найважливіших напрямків діяльності "КИЙ АВІА". Ми пропонуємо універсальний пакет travel-послуг  корпоративним клієнтам.​
 
  Використовуючи сучасні технології бронювання travel-послуг, "КИЙ АВІА" забезпечує високий рівень сервісу, надійність і
 гарантії для клієнтів.