Turkish Airlines

Турецькі авіалінії — флагманський авіаперевізник Туреччини. Базується в Стамбулі. Виконує низку регулярних рейсів на 118 міжнародних та 37 внутрішніх маршрутах до Європи, Азії, Африки, Америки. Головним хабом авіакомпанії є Міжнародний аеропорт імені Ататюрка (IST), Стамбул. Другорядні хаби — Міжнародний аеропорт Сабіха Гекчен (SAW), Стамбул, та Міжнародний аеропорт Есенбога (ESB), Анкара. У 2008 році компанія Turkish Airlines перевезла 22,5 млн пасажирів та отримала дохід в обсязі 4,5 млрд доларів США. Штат авіакомпанії становить близько 12 000 співробітників. З 1 квітня 2008 року авіакомпанія стала членом Star Alliance.

  • Турецькі авіалінії виконують рейси до 34 аеропортів Туреччини, 25 з яких — лише у внутрішньому сполученні. До Анкари здійснюється 106 рейсів щотижня, до Ізміру — близько 100, до Антальї — 65, та до Адани — 55. В десять інших аеропортів двічі на день здійснюються реси із Стамбула. Turkish Airlines є лідером внутрішніх перевезень із урахуванням лоу-кост підрозділу AnadoluJet.
  • Більша частина міжнародних рейсів Turkish Airlines здійснюється із Міжнародного аеропорту імені Ататюрка в Стамбулі, звідки тривалість перельоту до 50 країн, в які здійснює рейси авіакомпанія, складає не більше трьох годин. Турецькі авіалінії обслуговують 118 пунктів призначення за межами Туреччини в близько 70 країнах. Здійснюються рейси через Атлантичний океан до Нью-Йорка та Чикаго. Найбільшими містами в Азії, що обслуговуються Turkish Airlines є Бангкок, Пекін, Гонконг, Осака, Сеул, Шанхай, Сінгапур і Токіо.

Програма лояльності

  • Після того, як Turkish Airlines вийшла зі складу Qualiflyer, авіакомпанія має власну програму лояльності під назвою Miles & Smiles. Милі, отримані за перельоти рейсами турецьких авіаліній, а також використання послуг партнерів програми, можуть бути обміняні на безкоштовний квиток в обидві сторони, або підвищення в класі перельоту.
  • Після входження турецьких авіаліній до складу Star Alliance, милі нараховуються і за перельоти іншими авіалініями — учасниками альянсу. Обмін миль на безкоштовні квитки та підвищення класу здійснюються як для рейсів Turkish Airlines так і для інших членів альянсу.
  • Програма лояльності має чотири статусних рівні, що віздрізняються кількістю і характером привілеїв, які вони надають пасажирам: Classic, Classic Plus, Elite, Elite Plus. Кожен рівень обумовлений кількістю набраних статусних миль на протязі останього року.

Economy class

Наші страви, які завжди готуються із свіжих і найякісніших інгредієнтів та подаються як гаряча або холодна їжа в залежності від часу вильоту і часу прильоту. Наші варіанти страв, які елегантно вибрані з турецької та світової кухні, складають найцікавіші пропозиції турецької кухні, які ще ніколи не подавались в індустрії громадського харчування на борту літаків. Ми також пропонуємо сендвічі і тістечка в деяких наших далекомагістральних рейсах.
Крім того, ми завжди задовольняємо потреби в "спеціальному харчуванні", такі як медичні, дієтичні і релігійні потреби,  проте тільки за винятком наших внутрішніх рейсів.

Кейтеринг в Business Class для міжнародних рейсів

  • Вітальний напій пропонується нашим пасажирам до відльоту літака.
  • Наші пасажири насолоджуються ретельно підібраними стравами і закусками, які підходять до часу доби і тривалості польоту. За цими параметрами, подача їжі може бути гарячим або холодним сніданком чи обідом, з додатковим обслуговування на деяких з наших найбільш тривалих польотів.
  • Інгредієнти, що використовуються є завжди свіжими і найвищої якості, в поєднанні для створення меню з турецької та міжнародної кухні і подаються на порцеляновому посуді. Варіанти їжі змінюються на регулярній основі, для того, щоб забезпечити новий вибір для всіх мандрівників.

Кейтеринг в Business Class для внутрішніх рейсів

  • Пасажирам пропонуються вітальні напої, тоді коли вони здійснюють посадку на літак.
  • Наші домашні страви бізнес-класу подаються з урахуванням часу доби і тривалості польоту, а також можуть включати в себе унікальні елементи з турецької кухні, а також смачні пропозиції міжнародної кухні.

Агентство "КИЙ АВІА" -
авторизований агент авіакомпанії  в місті Тернополі:


вул.  Б. Хмельницького, 11
тел.:  +38 (068) 340-50-70
вул.  Руська, 11
тел.:  +38 (068) 195-07-07

E-mail: ternopil@kiyavia.com

Контактна форма

 
Click to refresh image