Партнерський офіс авіакомпанії "Міжнародні Авіалінії України"

  З 2014 року авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» та найбільше українська агентство з продажу авіаквитків «КИЙ АВІА» домовилися про стратегічне партнерство. Авіакомпанія МАУ завжди прагне надати пасажирам максимальну зручність при виборі і придбанні авіаперельоту. Гнучка тарифна політика, зручність розкладу, наявність розгалуженої мережі маршрутів, широкі онлайн-можливості при бронюванні, можливість вибору додаткових сервісів, як на борту, так і на землі, участь в програмі лояльності «Панорама Клуб» - це те, що МАУ сьогодні пропонує своїм пасажирам . Розширення спектру співпраці авіакомпанії МАУ з «КИЙ АВІА» дозволяє надати нашим клієнтам більш широкий спектр можливостей вибору і придбання квитків.

    «КИЙ АВІА» давно є лідером ринку продажів авіаційних послуг, - зазначив генеральний директор «КИЙ АВІА» Сергій Савюк. - Секрет нашого успіху полягає в тому, що ми не стоїмо на місці, постійно пропонуємо клієнтам нові послуги і розширюємо спектр партнерів. Прикладом такої співпраці може служити успішна робота партнерських офісів МАУ в офісах «КИЙ АВІА» в усіх великих містах України».

     Пасажири, які купують квитки в партнерських офісах МАУ мають можливість отримувати якісне обслуговування з урахуванням власних побажань:

  • продаж авіаквитків на рейси МАУ за найбільш привабливими цінами, із застосуванням діючих знижок та акційних пропозицій авіакомпанії;
  • можливість внесення необхідних змін в квитки, які придбані безпосередньо в іноземних представництвах МАУ;
  • оформлення квитків на авіапереліт, що заброньований на сайті МАУ;
  • надання консультації про умови членства і переваги учасників програми лояльності МАУ «Панорама Клуб»;
  • інформування про спеціальні пропозиції, акції та новини МАУ.


 

Партнерські офіси МАУ
знаходяться в місті Тернополі за адресами:

вул. Б.Хмельницького, 11 тел.: +38 (0352) 23-65-45
вул. Руська, 11 тел.: +38 (0352) 43-51-56
E-mail: tnl_flyuia@kiyavia.com


Забронювати авіаквитки на рейси МАУ

 

Контактна форма

 
Click to refresh image