Правила та умови програми лояльності

Discount Travel Card

1. ОСНОВНІ ПОНЯТТЯ І ТЕРМІНИ
1.1. «Програма» - комплекс взаємовідносин, в результаті яких учасник має право на отримання знижки, що відповідає умовам.
1.2. «Організатор» Програми - агентство "КИЙ АВІА", місто Тернопіль.
1.3. «Учасник» Програми - клієнт, фізична особа, суб'єкт персональних даних, який бере участь в Програмі відповідно до встановлених Правилами, і участь якого підтверджено Організатором.
1.4. «Карта учасника» - номерна пластикова карта, яка видається Учасникові Організатором на встановлених умовах і правилах Програми.
1.5. «Послуги» Організатора - комплекс travel-послуг, по яких надається знижка, включає:
• бронювання і продаж авіаквитків на регулярні міжнародні рейси авіакомпаній, за виключенням рейсів бюджетних авіаперевізників;
• бронювання готелів за кордоном;
• міжнародні туристичні послуги (закордонні тури);
1.7. Реєстрація учасника здійснюється за допомогою онлайн-сервісу: «Форма реєстрації учасника програми лояльності» згідно встановлених Правил.

2. УЧАСТЬ
2.1. Для участі в Програмі достатньо придбати Послуги, які надає Організатора.
2.2. Програма "Discount Travel Card" передбачає систему знижок по базових картках Classic, Premium, Premium Plus та Student Card. Рівень знижок опублікований на сайті в розділі "Програма лояльності". Для отримання відповідної знижки учасник програми повинен пред'явити карту або назвати її номер під час оформлення покупки.
2.3. Карта активна протягом дії Програми, знижка надається згідно рівня карти.
2.4. Інформацію про умови можна отримати в офісах "КИЙ АВІА" міста Тернополя, на сайті або за телефоном, вказаним у Карті Учасника.
2.5. Картка може бути використана для отримання знижки родичами, членами сім'ї і друзями Учасника.
2.6. Карта обслуговується тільки в офісах агентства "КИЙ АВІА" в місті Тернополі.
2.7 У програмі не мають право брати участь співробітники Організатора програми.
2.8. Для блокування картки в разі втрати або зносу, а також для її розблокування, Учаснику потрібно звернутися в будь-який офіс Організатора або зателефонувати за телефонами, вказаними в Карті Учасника.
2.9. Карта може бути відновлена ​​тільки в разі, коли персональні дані заявника збігаються з даними, представленими в формі реєстрації учасника програми.
2.10. Організатор має право зупинити дію Програми, скасувати або змінити умови Програми.
2.11. Організатор має право відмовити у видачі карти, видалити або припинити їх дію при наступних обставинах:
- Використання або спроба використання карток способом, який не відповідає умовам та Правилам;
- Будь-який обґрунтована підозра у зловживаннях з боку Учасника щодо його участі в Програмі;
- Організатор не несе відповідальності за будь-які втрати або збитки, що виникають в результаті таких дій.

3. ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ УЧАСНИКА.
3.1. Заповнюючи онлайн-форму реєстрації Учасника Програми, клієнт подає особисту інформацію для реєстрації в інформаційній системі Програми. Форма реєстрації учасника є обов'язковою умовою повноправної участі в Програмі.
3.2. Заповнена форма Учасника підтверджують його згоду на участь у Програмі і свідчать про його обізнаності та злагоді з усіма умовами та правилами Програми.
3.3. Стаючи учасником і приймаючи умови Програми, Учасник дає свою згоду ПрАТ "КИЙ АВІА" та його партнерам на використання і обробку персональних даних. та даних про придбані послуги за допомогою карти без обмеження по терміну і території з метою реалізації Програми, створення нових програм, вивчення попиту з рекламними, інформаційними та маркетинговими цілями і наданням будь-яких інформаційних матеріалів в рамках Програми та відповідно до чинного законодавства про захист персональних даних. Учасник повідомлений про внесення інформації про себе в базу персональних даних Організатора та ознайомлений з правами, визначеними ст.8 Закону України «Про захист персональних даних».
3.4. Учасник надає Організатору право повідомляти йому будь-яку інформацію комерційного або інформаційного характеру поштою, електронною поштою, телефоном або SMS-повідомленнями.
3.5. Учасник може в будь-який момент відмовитися отримувати інформацію за вищевказаними комунікаційними каналами, повідомивши про це Організатора.
3.6. Дані учасника, зазначені в формі, є конфіденційними.

4. ІНШІ УМОВИ
4.1. У разі виникнення будь-яких спірних питань щодо умов участі в Програмі, порядку отримання винагороди, Учасник повинен звернутися до Організатора з відповідною заявою.
4.2. Знижки по даній програмі не додаються до діючих інших знижок та акцій (спецпропозиції та promo-тарифи авіакомпаній), на момент оформлення послуги.
4.3. Умови Програми та розмір знижок діють до 31.12.2017 р., в офісах "КИЙ АВІА" м.Тернополя.
 

Приєднайся до програми лояльності "Discount Travel Card".

Агентство "КИЙ АВІА", м.Тернопіль