Туристичні послуги

Туристичні послуги

Продаж туристичних послуг — один з провідних напрямків діяльності «КИЙ АВIА». У нас можна знайти цікаві туристичні пропозиції, різноманітність яких задовольнить будь-який смак та можливості. Вам залишиться лише вибрати і насолоджуватися відпочинком! 

  • Пляжний відпочинок

«КИЙ АВIА» запрошує до популярних курортів Туреччини, Єгипту, Адріатичного узбережжя, що давно вже стали звичними туристичними напрямками для українців, а також пропонує елітні тури на острови Карибського басейну та Індійського океану.

  • Екскурсійні тури

В Італії, Греції, Грузії, Ізраїлі, Хорватії та Черногорії у вас буде чудова можливість поєднати відпочинок на морському курорті з пізнавальними екскурсіями. Розкішні пляжі, природні заповідники, історичні пам’ятки, релігійні святині — все це до ваших послуг.

  • Екзотичні подорожі

Обираючи подорож до країн Азії, Африки, Південної Америки та Австралії, ви познайомитеся з їх національним колоритом та отримаєте від відпочинку по-справжньому незабутні емоції!

  • Морські круїзи

Відпочинок на круїзному лайнері сподобається тим, хто цінує першокласний сервіс, вишукану атмосферу і бажає за найкоротший відрізок часу побувати в різних містах і країнах.

  • Автобусні тури Європою

Автобусні тури  — вигідний та надзвичайно цікавий варіант відпочинку. Адже за таку поїздку ви можете охопити відразу кілька країн! Подорожуйте Чехією, Німеччиною, Австрією, Францією, Голландією, Швейцарією, Угорщиною та Італією разом з нами!

  • Відпочинок в Україні

Якщо ви любите проводити відпустку в Україні, пропонуємо пансіонати і санаторії чорноморського узбережжя, Карпат та Закарпаття.

  • Гірськолижні тури по України та Європі

Для любителів гірськолижного спорту ми організуємо тури на відомі зимові курорти України, а також до Польщі, Австрії, Словаччини, Франції та Швейцарії.

НовиниАкції

Авіакомпанія Georgian Airlines
Авіакомпанія "Міжнародні Авіалінії України"
Авікомпанія "Міжнародні Авіалінії України"

Контактна форма

 
Click to refresh image

Корпоративне обслуговування (B2B)

   Корпоративне обслуговування - одне з найважливіших напрямків діяльності "КИЙ АВІА". Ми пропонуємо універсальний пакет travel-послуг  корпоративним клієнтам.​
 
  Використовуючи сучасні технології бронювання travel-послуг, "КИЙ АВІА" забезпечує високий рівень сервісу, надійність і
 гарантії для клієнтів.