Atlasglobal - авіакомпанія, що економить Ваш час

Починаючи з вересня 2015 року Atlasglobal виконує регулярні рейси з Львова, Харкова, Запоріжжя в Стамбул та зайняла свою стійку позицію на вітчизняному ринку авіаперевезень

Рейси зі Львова в Стамбул (Ataturk airport) виконуються тричі на тиждень - в понеділок, середу, пятницю та суботу.
  • Авіакомпанія Atlasjet Україна (торгова марка  Atlasglobal) була зареєстрована в Україні 30 вересня 2013 року та у 2014 році отримала сертифікат експлуатанта на виконання комерційних повітряних авіаперевезень від Державної авіаційної служби України. Наявність сертифікату IOSA.
  • Високий рівень безпеки польотів, обслуговування та комфорту на борту своїх літаків є безперечними пріоритетами для Atlasglobal.

  • Базовим аеропортом Atlasjet Україна (Atlasglobal) є Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького, а до складу повітряного флоту авіакомпанії входять літаки моделей Airbus A320.
  • Точність виконання рейсів є головним пріоритетом для регулярних рейсів авіакомпанії Atlasglobal.

  • Під час польоту Atlasglobal надає своїм пасажирам в обох класах обслуговування EconomiPlus і Business Class бортове харчування без додаткової оплати. Якщо пасажири дотримуються певної дієти, то, вирушаючи в подорож разом з Atlasglobal, вони можуть оформити замовлення на спеціальне меню, обравши вегетаріанське, діабетичне, рибне меню, меню з низьким вмістом жиру або лактози чи меню без вмісту глютену. Замовлення спеціального харчування може бути здійснено під час бронювання квитків, не пізніше ніж за 48 годин до часу відправлення рейсу.
  • Пасажири Atlasglobal можуть без додаткової оплати вибирати місця в салоні.
  • В авіакомпанії існує гнучка політика обміну та повернення квитків.

Комфорт подорожі в EkonomiPlus

Авіакомпанія пропонує пасажирам EkonomiPlus безкоштовне бортове харчування, можливість перевозити до 30 кг зареєстрованого багажу та ручної поклажі вагою до 8 кг,  а також вибирати посадкове місце під час реєстрації без додаткової оплати. Салони економ класу обладнані комфортабельними шкіряними кріслами з відстанню для ніг 77 см.

Більше привілеїв з Business Class

Винятковий сервіс гарантується пасажирам Business Class, які мають великий вибір гарячих страв та напоїв, можливість безкоштовно перевезти до 40 кг зареєстрованого багажу та 2 валізи ручної поклажі вагою до 8 кг, пріоритетне право на реєстрацію і доставку багажу до літака, використання лаунж зони та VIP-трансферу до борту літака в Міжнародному аеропорту імені Ататюрка в Стамбулі.  Салони бізнес класу обладнані просторими шкіряними кріслами з відстанню для ніг 100 см.

 

Онлайн-бронювання авіаквитків

 

Агентство "КИЙ АВІА" -
авторизований агент авіакомпанії  в місті Тернополі:


вул.  Б. Хмельницького, 11
тел.:  +38 (0352)  55-08-55
вул.  Руська, 11
тел.:  +38 (0352)  25-78-78

E-mail: ternopil@kiyavia.com

Контактна форма

 
Click to refresh image

Рівень обслуговування компанії відповідає іншим європейським національним перевізникам, надаючи
безліч переваг пасажирам бізнес-класу і класу економ-плюс